Akryl priehľadný 90 ml

Kód: EI 03-04
Neohodnotené
€16,60
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný na prírodné nechty, nechtové tipy aj šablóny.

Výhody akrylového systému:
  • nekryštalizujú: akryly absorbujú tvrdidlo. To znamená, že pri nanášaní sú dobre a rýchlo modelovateľné a nedochádza ku kryštalizácii.
  • sú silné a pevné: akryly sú úplne vodeodolné, poskytujú jedinečnú silu a optimálne priľnutie, udržujú si stálu pevnosť.
  • intenzita farby: zaručujeme Vám, že všetky naše farby sú testované na farbenie a sú absolútne odolné voči UV žiareniu.
Aplikácia akrylu:
1. Vydezinfikujeme si ruky a ruky zákazníčky, pomarančovým drievkom odstránime kožtičku, v prípade potreby použijeme odstraňovač kožtičky, nechty skrátime do požadovaného tvaru.
2.  Celý necht zdrsníme pilníkom 180/180, prebytočný prach odstránime pomocou oprašovacieho štetca.
3. V prípade modelácie pomocou nechtových tipov vyberieme vhodné veľkosti, prilepíme ich pomocou lepidla so štetcom a prebytočné lepidlo odstránime buničinou. Prechod medzi nechtovým tipom a vlastným nechtom prepilujeme pilníkom 150/150. Dbáme pri tom na bezpečnosť. Na prírodný necht nanesieme v tenkej vrstve primer a necháme ho uschnúť. V prípade modelácie na nechtové šablóny použijeme primer na celý necht a nasadíme nechtovú šablónu. Dávame si pozor na správne nalepenie nechtovej šablóny - sklon nechtu.
4. Štetec so špičkou - výhradne prírodný namočíme do tvrdidla, otrieme, naberieme trošku akrylu a modelujeme. Necháme zatvrdnúť na vzduchu. Pracujeme rýchlo, materiál tvrdne. 
5. Takto vymodelované nechty vypilujeme pilníkom a môžeme zdobiť podľa fantázie.
6. Pokiaľ modelujeme na nechtovú šablónu francúzsku manikúru, ako prvú vrstvu nanesieme akryl extrémne biely.
7. Ako lesk môžeme použiť vrchný uv gél, alebo pomocou leštičky vyleštíme do vysokého lesku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: