Brúska na nechty Excellent PRO 85W

Kód: EI 10-26
Neohodnotené
€92,40
Skladom (4 ks)

Profesionálna brúska na nechty určená na použitie v manikúrnych a pedikúrnych salónoch.

Má však široké využitie, používa sa na vytvarovanie, leštenie a celkové brúsenie kovov, dreva, skla, kožených výrobkov, keramiky, plastu a ďalších materiálov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Predstavujeme Master Power II, extrémne výkonnú, elegantnú a spoľahlivú brúsku na nechty. Vhodná pre profesionálne salóny, ale aj pre domáce použitie, vyznačuje sa nielen vysokým výkonom, ale aj univerzálnosťou a všestrannosťou. Či už potrebujete odstrániť gél, akryl, polygel alebo gél lak, alebo sa chcete pustiť do úpravy prírodných nechtov alebo pedikúry, táto brúskka je ideálnou voľbou.

Technické údaje:

Napätie: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz

Otáčky: regulovateľné do 35 000 otáčok za minútu, 85 W (max)

Regulovateľný smer otáčania: pravý a ľavý

 

Balenie obsahuje:

Hlavný ovládací panel (brúska), sada brúsnych nadstavcov, držiak ručnej brúsky (podstavec), napájací kábel, brúsne pero 

 

Inštalácia:

Profesionálna kozmetická brúska Excellent PRO 85W sa skladá z dvoch hlavných častí. Sú to: ovládací panel - brúska, brúsne pero a pedál, ktorý slúži na ovládanie nohou. 

Do ovládacieho panelu zasuňte kábel brúsneho pera a kábel slúžiaci na ovládanie pedálu (konektor je v zadnej a bočnej časti ovládacieho panelu). Otvorte si špičku brúsneho pera otočením prstenca do polohy „R“ (nadstavec sa mierne vysunie), zasuňte vybraný brúsny nadstavec. Uzamknite špičku brúsneho pera posunutím prstenca do polohy „S“ (nadstavec sa mierne zasunie). Následne môžete pripojiť prístroj k elektrickej sieti. Otáčky si môžete regulovať na hlavnom paneli  od hodnoty LOW až po hodnotu HIGH.

 

Použitie:

Smer otáčania brúsky je možné nastaviť dopredu, alebo dozadu pre použitie pravákov aj ľavákov, s nastaviteľnou rýchlosťou od 500 do 35 000 otáčok za minútu. Brúska má celkom tichú a plynulú prevádzku s flexibilným nastavením, ktoré je vhodné pre konečnú úpravu nechtov.

Brúska má široké využitie, používa sa na vytvarovanie, leštenie nechtov a celkové brúsenie kovu, dreva, skla, kožených výrobkov, keramiky, plastu a ďalších materiálov.

 

Prístroj je možné ovládať prostredníctvom ovládacieho panelu. Smer otáčok určujeme prepínačom v ľavej hornej časti prístroja. Bežne má byť prepínač v polohe FWD. Prepnutím do polohy REV sa zmení smer otáčok na opačný. Pozor: tento prepínač môžete prepnúť len v prípade, že sa brúska netočí. V prípade, že prepínač prepnete počas chodu brúsky, hrozí zničenie alebo poškodenie prístroja.

 

Údržba:

Ručnú brúsku čistite pravidelne od mechanických nečistôt (prach). Raz za mesiac kvapnite do pohyblivej časti ručnej brúsky malé množstvo (3 až 5 kvapiek) mazacieho oleja. Pokiaľ pripájate prístroj k elektrickej sieti, majte ruky vždy suché. V prípade poškodenia prístroja ho odovzdajte svojmu predajcovi, ktorý zabezpečí jeho opravu v autorizovanom servise.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: