Gel lac Ceramic 08 Capuccino 10 ml

Kód: GLC-008
Novinka
Neohodnotené
€9,50
Skladom (3 ks)

ENII NAILS prináša na trh úplne nový koncept profesionálnej aj home nechtovej kozmetiky, ktorý kombinuje špičkovú kvalitu, netoxicitu 22FREE, minerálne zložky a zloženie NO HEMA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

ENII NAILS prináša na trh úplne nový koncept profesionálnej aj home nechtovej kozmetiky, ktorý kombinuje špičkovú kvalitu, netoxicitu 22FREE, minerálne zložky a zloženie NO HEMA.

 durabilita: 21+ dní

viskozita: stredná gélová konzistencia

lesk: vysoký / stredný aj bez topu

pigmentácia: stredne vysoká

samonivelácia: stredne silná

pevnosť po vyschnutí: silná

doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60sec

postup nanášania: štetečkom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraju nechtu vrstvy: 2

výpotková vrstva: áno

odstránenie: hybrid removerom

soak off/rozpustenie removerom: áno

doba odstránenia: 12-15 min pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním

farebnosť: farebná kolekcia basic a sezónna limitovaná kolekcia

nežiadúce faktory: slabý necht, lámavosť, suchosť, zafarbenie, hormonálna disbalancia…

funkčný systém: CERAMIC Base Thick/CERAMIC Gummy Base + CERAMIC Gel lac + TOP (Dry Matt/Dry Top)

  

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom:

Dokonalá príprava a pracovný postup je kľúčom k trvácnosti profesionálnej nechtovej starostlivosti.

 

 

 

 

PRÍPRAVA:

 1. Odstráňte prípadný nános starého materiálu. Postarajte sa dôkladne o nechtovú kožtičku, nadnechtovú blanku a nechty vyčistite čističom, aby se necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, obzvlášť nechtové valy a oblasť kutikuly - nechtovej kožtičky.
 2. Potom použite veľmi jemný pilník na prírodné nechty k jemnému zdrsneniu (zmatneniu) nechta, opäť sa uistite, že ste jemne zdrsnili aj oblasť nechtových valov a kutikuly.
 3. K odstráneniu prachu po zdrsňovaní nechtu použite nový buničinový tampón namočený v čističi. Vyhnete sa dotyku povrchu nechtu prstom, aby nebola prenesená mastnota, kvôli ktorej by následne materiál nepriľnal. 

BÁZA + FARBA + TOP

 1. Začnite s ľavou rukou a aplikujte jednu vrstvu CERAMIC Base Thick alebo CERAMIC Gummy Base pri poškodených nechtoch a požiadavku na flexibilitu materiálu (pre pokročilé nechtové dizajnérky: vynikajúcou metódou je metóda techniky “vejárovitého vtláčania fáze“ do nechtovej platničky, ktorú sa môžete detailne naučit v našich kurzoch, alebo videách našich nechtových technologičiek.)
 2. Aplikujte 4 prsty naraz a polymerizujte v profesionálnej UV/LED lampe po dobu 60sec. Plocha po polymerizácii bude mať výpotkovú vrstvu, ktorej sa nedotýkajte.
 3. Pokračujte v aplikácii palca a následne polymerizujte 60sec. Dajte pozor na priamu polohu palca pri vytvrdzovaní.
 4. Keď budete hotový so všetkými prstami, môžete pokračovať v ďalšom kroku.
 5. Do nezotretého výpotku začnete nanášať prvú vrstvu CERAMIC Gel Lac. Polymerizujte 60 sec. Pokračujte aj druhou vrstvou, pokiaľ je potreba. Polymerizujte 60 sec. v UV/LED lampe. Výpotok opäť nezotierajte a nedotýkajte sa ho. Dodržujte čas minimálne 60 sec. Podľa sily vrstvy aj dlhšie. Vzhľadom k absencii HEMA je vytvrdzovacia doba dlhšia.
 6. Na druhú vrstvu farby naneste po polymerizácii do výpotku ukončovací gél DRY Top alebo Dry Matt. Nechajte vytvrdiť 60 sec.
 7. Po vytvrdení ukončovacieho gélu máte hotovo. Dry Top ani Dry Matt nemá výpotok.
 8. Pokračujte pravou rukou rovnakými krokmi.
 9. Nakoniec kvapneme kvapku ošetrujúceho olejíčka a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičky nielen v oblasti nechtového Matrixu, ale aj v oblasti nechtových valov.

ODSTRÁNENIE

Šetrné odstránenie:

 1. Odbrúste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.
 2. Potom každý necht zabaľte do remover fólií namočených v removeri (Hybrid Remover).
 3. Uistite sa, že tampónik vo fólii pokryl celý povrch nechta a kontakt je pevný.
 4. Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.
 5. Aplikujte na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10-15 min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce len 10 min, ale záleží na veľa faktoroch: použitie priľnávača alebo dehydrátora, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenia vrchnej vrstvy, poškodenie a suchosť nechtu a ďalšie.
 6. Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.
 7. Odstraňte fóliu a použite pomarančové drievko k odstráneniu materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.
 8. Pokiaľ je odstránenie obtiažne, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5 min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.
 9. Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v removere.
 10. Pokiaľ nepostupujeme ďalej, teda aplikáciou ďalšieho gel lakového systému (pred ktorým by bylo nutné necht odmastiť čističom), pokračujeme aplikáciou olejíčka alebo výživného séra na kutikuly a nechtové plochy s masážou.

Odstránenie za použitia brúsky:

Zvolíme vhodný typ frézky a opatrne odbrúsime materiál. Tento spôsob odstránenia používáme len v prípade, keď máme s elektrickou brúskou dostatok skúseností. Hrozí poranenie a prebrúsenie prírodného nechtu. Výhoda - rýchlosť. Nevýhoda - hrozí zničenie nechta.

 

 TIPY

 1. Dokonalou prípravou pred gel lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám “zdvihne” na 30 min kožtičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne “pod”
 2. Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetečkom v tenkej vrstve v troch ťahoch so záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť u kožtičky môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom - detailerom.
 3. Pokiaľ si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtu zaručíme diamantový lesk trvajúci týždne.
 4. Pred aplikáciou gel lakového systému je vysoko profesionálne  prípadné lámavé, štiepiace, zažltnuté alebo prepilované a zničené nechty ošetriť a vyživiť. K tomuto účelu ponúkame niekoľko prípravkov z našej CARE kolekcie.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

 1. Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.
 2. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Pokiaľ sa tak stane, umyte pred vytvrdením vodou a mydlom. Pokiaľ by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára. Aj keď neobsahuje HEMA, môže vzniknúť alergická reakcia na akúkoľvek inú zložku.
 3. Vyhnete sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa tak stane, treba vymyť niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždené, navštívte lekára.
 4. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ sa objaví alergická alebo iná nežiadúca reakcia.
 5. Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
 6. Doporučené skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v pokojovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

 

Viac informácií sa dočítate v článku na našom BLOGU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: