Keramická fréza CROSS-CUT-hrubá

Kód: EI 19-191006
Neohodnotené
€35,90
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

- maximálne otáčky: 20.000

- dĺžka kužeľa: 12,0 mm

- priemer kužeľa: 0,60 mm

Univerzálne použitie, vhodná na rôzne procedúry, či už pri odstraňovaní gélovej, alebo akrylovej vrstvy. Vďaka svojmu unikátnemu keramickému tvaru, umožňuje jemné a presné brúsenie bez veľkej námahy.  Má hrubosť 80/80.

Pedikúra, podiatria: cielené ošetrovanie a tvarovanie nechtov, starostlivosť po mykotickom ošetrení, vhodná na zhrubnuté nechty.

Novo vyvinuté frézky vyrobené z vysokovýkonnej keramiky pre použitie v nechtovom dizajne, pedikúre, a podiatrii, ako alternatíva k tradičným frézkam z karbidu volfrámu. Špeciálna vysoko účinná keramika s hmotnosťou nižšou až o 25% ako frézky z karbidu volfrámu vykazuje vnímateľne jemnejšiu, príjemnú brúsnu procedúru pre používateľov i klientov/pacientov. Biokompatibilita keramiky robí keramické frézky vhodnými pre pacientov so silnou alergiou na kov. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Keramické frézky počas prevádzky nespôsobujú vibrácie a nepríjemné pocity tepla. Veľmi ľahko sa čistia a odolávajú dezinfekčným prostriedkom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: