Keramická fréza CROSS-CUT-SINGLE BLADE

Kód: EI 19-191007
Neohodnotené
€35,90
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

- maximálne otáčky: 40.000

- dĺžka kužeľa: 14,0 mm

- priemer kužeľa: 0,23 mm

Univerzálne použitie, pre veľmi silný brúsny výkon, vhodná na rôzne procedúry, či už pri odstraňovaní gélovej, alebo akrylovej vrstvy. Vďaka svojmu unikátnemu keramickému tvaru, umožňuje jemné a presné brúsenie bez veľkej námahy. Z našej ponuky keramických frézok je najjemnejšia, odporúčame ju na zbrusovanie nechtovej kožtičky.

Pedikúra, podiatria: cielené ošetrovanie a tvarovanie nechtov, starostlivosť po mykotickom ošetrení, vhodná na veľmi zhrubnuté nechty.

Novo vyvinuté frézky vyrobené z vysokovýkonnej keramiky pre použitie v nechtovom dizajne, pedikúre, a podiatrii, ako alternatíva k tradičným frézkam z karbidu volfrámu. Špeciálna vysoko účinná keramika s hmotnosťou nižšou až o 25% ako frézky z karbidu volfrámu vykazuje vnímateľne jemnejšiu, príjemnú brúsnu procedúru pre používateľov i klientov/pacientov. Biokompatibilita keramiky robí keramické frézky vhodnými pre pacientov so silnou alergiou na kov. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Keramické frézky počas prevádzky nespôsobujú vibrácie a nepríjemné pocity tepla. Veľmi ľahko sa čistia a odolávajú dezinfekčným prostriedkom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: