Sada Rock Lac Štartovacia

Kód: 00-49
Akcia
Neohodnotené
€35,60 –10 %
Screenshot 2022 11 29 at 21 17 59 Sada Rock Lac Štartovacia ENII NAILS
€35,60 –10 % €32
Skladom (1 ks)

Jedná sa o veľmi expresnú metódu a jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním aj vytvrdnutím a s trvanlivosťou 10-14 dní podľa typu nechtov.

ROCKLAC vám vydrží krásne lesklý a bez chýb niekoľkonásobne dlhšiu dobu, ako iné produkty a vďaka jeho odstráneniu pomocou odstraňovača absolútne nepoškodí prírodné nechty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Sada obsahuje:

  • UV/LED lampa L7 - 6W
  • Remover fólie 50 ks
  • Pilník šedý zúžený 100/180
  • Off remover 100 ml
  • Cuticle oil Peach 9 ml - olejček na kožtičku Broskyňa
  • Rocklac č.3 - Bloody Kiss 5 ml
  • Rocklac č.57 - Shiner Pearl 5 ml

Vyhradzujeme si zmenu zloženia sady podľa dostupných zásob.

ROCKLAC Vám vydrží krásne lesklý a bez chýb niekoľkonásobne dlhšiu dobu, než iné produkty a vďaka jeho odstráneniu pomocou odstraňovača nepoškodí prírodné nechty. 
 
 POSTUP: 
 
1. Nechty vydenzifikujeme, pokiaľ je treba zapilujeme do požadovaného tvaru. Potom zatlačíme a odstránime kožtičku a odmastíme pomocou tekutiny OFF.
 
2. Vyberieme si požadovaný odtieň a aplikujeme na odmastené nechty vo veľmi tenkej vrstve, ktorú vytvrdíme v LED lampe po dobu 30 sekúnd - v UV lampe po dobu 2 minút. 
 
 
3. Po vytvrdení prvej vrstvy, nalakujeme nechty druhou veľmi tenkou vrstvou laku ROCKLAC a opäť vytvrdíme v LED lampe, ALE po dobu 60 sekúnd, alebo v UV lampe po dobu 4 minút. Po vytvrdení nezotierame výpotok a nechty sú hotové. 
 
4. Výsledný efekt má oslňujúci lesk a krásnu celistvú farbu na nechte. Pokiaľ chceme, aplikujeme nechtový olejíček pre výživu kožtičky. Týmto je hotovo a môžeme sa pýšiť krásne upravenými nechtami po dlhú dobu.
 
ODSTRÁNENIE:  
 
Pre odstránenie odrastenej vrstvy laku ROCKLAC použijeme odstraňovač OFF REMOVER, ktorý aplikujeme na Remover fólie k tomu určené a každý necht zvlášť zabalíme do fólie a necháme pôsobiť cca 7-10 minút. 
 
Po uplynutí doby fóliu stiahneme z nechtu a lak ROCKLAC odstránime pomocou pomarančového drievka ,alebo kovovej špachtle. Hneď potom môžeme opäť aplikovať lak ROCKLAC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: