Sada Rocklac XL

Kód: EI 96-101
89 hodnotení
€78,50
Skladom

Jedná sa o veľmi expresné metódu a jednoduchý spôsob lakovanie nechtov s veľmi rýchlym nanášaním aj vytvrdnutím a s trvanlivosťou 10-14 dní podľa typu nechtov.

ROCKLAC vám vydrží krásne lesklý a bez chýb niekoľkonásobne dlhšiu dobu, ako iné produkty a vďaka jeho odstráneniu pomocou odstraňovača absolútne nepoškodí prírodné nechty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Sada obsahuje:

  • 2 ks Rocklac 11 ml podľa vlastného výberu, vybrané farby napíšte pri objednávke do poznámky
  • UV/LED lampa 54W
  • OFF REMOVER 100 ml
  • Remover fólie 50 ks
  • Pomarančové drievko
  • Odstraňovač kožtičky
  • Pilník 240 x 240
  • Olejček na kožtičku
  • Buffer

Jedná sa o veľmi expresnú metódu a jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním a vytvrdením a s trvanlivosťou 10-14 dní podľa typu nechtov. 

 
ROCKLAC Vám vydrží krásne lesklý a bez chýb niekoľkonásobne dlhšiu dobu, než iné produkty a vďaka jeho odstráneniu pomocou dostraňovača nepoškodí prírodné nechty. 
 
 POSTUP: 
 
1. Nechty vydenzifikujeme, pokiaľ je treba zapilujeme do požadovaného tvaru. Potom zatlačíme a odstránime kožtičku a odmastíme pomocou tekutiny OFF.
 
2. Vyberieme si požadovaný odtieň a aplikujeme na odmastené nechty vo veľmi tenkej vrstve, ktorú vytvrdíme v LED lampe po dobu 30 sekúnd - v UV lampe po dobu 2 minút. 
 
 
3. Po vytvrdení prvej vrstvy, nalakujeme nechty druhou veľmi tenkou vrstvou laku ROCKLAC a opäť vytvrdíme v LED lampe, ALE po dobu 60 sekúnd, alebo v UV lampe po dobu 4 minút. Po vytvrdení nezotierame výpotok a nechty sú hotové. 
 
4. Výsledný efekt má oslňujúci lesk a krásnu celistvú farbu na nechte. Pokiaľ chceme, aplikujeme nechtový olejíček pre výživu kožtičky. Týmto je hotovo a môžeme sa pýšiť krásne upravenými nechtami po dlhú dobu.
 
ODSTRÁNENIE:  
 
Pre odstránenie odrastenej vrstvy laku ROCKLAC použijeme odstraňovač OFF REMOVER, ktorý aplikujeme na Remover fólie k tomu určené a každý necht zvlášť zabalíme do fólie a necháme pôsobiť cca 7-10 minút. 
 
Po uplynutí doby fóliu stiahneme z nechtu a lak ROCKLAC odstránime pomocou pomarančového drievka ,alebo kovovej špachtle. Hneď potom môžeme opäť aplikovať lak ROCKLAC.
 

INFORMÁCIE K LAMPE

Inteligentná lampa DUAL LED 54W vyvinutá na báze diód novej generácie DUAL LED/UV. Patentovaná technológia DUAL LED diód vyžaruje svetlo s vlnovou dĺžkou 365 nm a 405 nm. Lampa vytvrdzuje všetky druhy gélov, gél lakov a Rocklacov, ktoré majú foto-iniciátory UV aj LED.

Technické parametre:
Výkon: 54W
Vlnová dĺžka: 365 - 405 nm
Napájacie napätie: 100 - 220V, 56/60 Hz
Počet DUAL LED diód: 36
Životnosť: 50 000 hodín
Rozmery: 230 mm x 221 mm x 80 mm
 
Výška otvoru: 70 mm
Šírka otvoru: 175 mm
Režim časovej pamäte
Vstavaný display
 
 
Výhody:
LED technológia neškodí ľudskému organizmu a má výrazne nižšiu spotrebu energie.
LED lampa vydrží 40 000 - 50 000 hodín.
LED lampa nepotrebuje meniť žiarivky.
Na vytvrdenie UV/LED gélu stačí len 5 - 40 sekúnd.
LED lampa má automatický senzor. Rozsvieti sa po vložení ruky do lampy.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: